Fiala Borcsa
Fiala Borcsa újságíró, 11 regény és novelláskötet szerzője, két felnőtt anyukája, Az élet sava Borcsa beszélgetős gasztroműsor 11 évadának házigazdája, aki legfőképpen történetmesélőként definiálja magát. Érdeklődési körének rádiusza igen nagy, lelkesen ír a legkülönfélébb témákról, legyen az Mata Hari élete, a legújabb blockbuster horror, nőgyógyászat a hajléktalanszálláson, vagy a gonosz mostohák mítosza. Az íráson kívül talán csak enni, etetni és főzni szeret jobban.
Fiala Borcsa cikkei
Összesen: 1665 db cikk
Kult –
2021. április 27.
–
FB
Egy közepes kézirat és a Pulitzer-díj között néha csupán egy remek szerkesztő a különbség. Így lesz irodalmi klasszikus egy vázlatból, majd ötvenöt év elteltével – egy gátlástalan kiadónak köszönhetően – ugyanebből a vázlatból kétes értékű mű.
0 like / 0 dislike
13 megosztás
WMN SZEX –
2021. április 20.
–
FB
Korai magömlés. Nehéz pontosan felmérni a helyzetet, de a szakemberek úgy saccolják, a férfiak harminc százaléka érintett lehet. Egy terápia első beszélgetései során jó néhány férfinak már az hatalmas megkönnyebbülést jelent, ha megtudják, milyen sok sorstársuk van.
0 like / 0 dislike
20 megosztás
WMN SZEX –
2021. április 15.
–
FB
Figyelem! A cikk elolvasása nagykorúságot és nyitott elmét igényel!
0 like / 0 dislike
52 megosztás
WMN KNYHA –
2021. április 10.
–
FB
Ismered azt a viccet, amikor a kisgyerek az asztalra csap, és még több fehérrépát követel az anyukájától? Biztos nem, ez ugyanis nem vicc, hanem a te valóságod lesz!
0 like / 0 dislike
70 megosztás
WMN Life –
2021. április 7.
–
FB
Nem fogod elhinni, mit merészelt gulyásnak nevezni ez a bevándorló nő! (Irónia.)
0 like / 0 dislike
28 megosztás