Hogyan hagytam (majdnem) veszni a legjobb barátnőimet
És arról, te hogyan ne hagyd…
És arról, te hogyan ne hagyd…
Nehéz helyzet, de van egy csodamódszer! Kégl Ági írásából kiderül, mi az.
Ki kezd bele egy gyors januári fogyókúrába? Vagy ki szeretne inkább hosszabb távon tartós változásokat elérni?
3. Jöhet velem XY?
Vagy inkább: Szentesi új Évi köszöntője?
Ki mondta, hogy a mai nappal feltétlenül új korszaknak kell beköszöntenie? Mindenkinél máshol vannak a korszakhatárok.
Akad, akinek a szilveszter jelenti a „csendes éjt”, és ez is teljesen rendben van.
Te hány napig bírnád a karácsonyi habzsi-dőzsit?