Kamuhírek, hatásvadászat, #reklám, #nemreklám – netes forráskritika a 2020-as években
Honnan tudható (vagy legalábbis sejthető), hogy egy hír vagy hirdetés kamu?
Tóth Flóra videószerkesztő, újságíró és mindezek mellett, alatt és néha – őszintén – helyett két kisiskolás gyerek anyukája. Ez meghatározza a témaválasztásait is, ahogy a legtöbb dolgot az életében. Vicces, anomáliákra rámutató posztjai általában a szülői létről szólnak.
WMN Ügy – 2020. március 5. – TF
Honnan tudható (vagy legalábbis sejthető), hogy egy hír vagy hirdetés kamu?
WMN Zizi – 2020. február 27. – TF
Van a WMN szerkesztőségben valaki, akinél már most van olyan ajándék, amit csak karácsonykor fog odaadni valakinek. Sokkoló, nem? Most vall az ajándékszekrényéről és arról, hogy miért érdemes ennyire tudatosnak lenni.
WMN Egszsg – 2020. február 26. – TF
Melyik ajánlott védőoltást érdemes beadatni? Mit kell mérlegelni? Egyáltalán, miért lesz egy ajánlott oltásból kötelező, mint ahogy a bárányhimlő elleni oltásnál történt? Szakértő segítségével jártunk utána a témának.
WMN KNYHA – 2020. február 25. – TF
Nem eszi meg a gyerek a répát? Süsd kekszbe (ne a gyereket)! Undorodva turkálja a céklát? Rejtsd csoki közé! Tóth Girlzonboard Flóra élő kísérleti alanyokon tesztelt néhány zöldségben gazdag receptet, és most megmutatja, hogyan működtek.
Júzer – 2020. február 20. – TF
Mi a hasonlóság a tévézés és a tábortűz között? Hogyan tévéznek másképp a különféle generációk? És hogyan képes összekovácsolni a közösséget – ha csak ideig-óráig is – egy ütősebb sorozat, műsor?
© 2025 wmn.hu – WMN Média Kft.