Tóth Girlzonboard Flóra: 5 ok, amiért nagyon örülök, hogy a telekommunikáció korában élek
Ma van a távközlés világnapja, így Tóth Girlzonboard Flóra elképzelte, hogy milyen lenne egy telekommunikáció nélküli világ. (Spoiler: ROSSZ.)
Tóth Flóra videószerkesztő, újságíró és mindezek mellett, alatt és néha – őszintén – helyett két kisiskolás gyerek anyukája. Ez meghatározza a témaválasztásait is, ahogy a legtöbb dolgot az életében. Vicces, anomáliákra rámutató posztjai általában a szülői létről szólnak.
WMN Life – 2020. május 17. – TF
Ma van a távközlés világnapja, így Tóth Girlzonboard Flóra elképzelte, hogy milyen lenne egy telekommunikáció nélküli világ. (Spoiler: ROSSZ.)
WMN Life – 2020. május 16. – SzAE, TF, FB
Ez itt most nem a reklám helye…
WMN Ügy – 2020. május 15. – TF
Régóta tudjuk, hogy egy sérült gyereket nevelő szülő százszor kiszolgáltatottabb helyzetben van, mint egy „átlagos” anya vagy apa, miközben keményen küzd az élhető hétköznapokért. A járványhelyzetben ez különösen igaz. Vajon mi a helyzet most azokkal a családokkal, akik eddig is csak nagyon kevés segítséget kaptak, miközben emberfeletti küzdelmet folytatnak?
Miként lehetséges, hogy vannak dolgok, amiket tizenhárom évesen simán tudunk… felnőttként mégis rendre elbizonytalanodunk benne? Ezt is megtudhatjátok a Csak neked mondom legújabb epizódjából, amelyben Mészáros Blanka színész és Kovács Frigyes színész-rendező beszélgetnek.
WMN Life – 2020. május 9. – TF
Kovászt nevelsz? Kreatívkodsz a gyerekeiddel? Végignéztél egy komplett sorozatot? Ha mindezeket ki is posztoltad, ne tudd meg, hogy az ismerőseid mit gondoltak rólad. Vagy tudd meg, és olvasd el Tóth Girlzonboard Flóra karanténlistáját is.
© 2025 wmn.hu – WMN Média Kft.