D. Tóth Kriszta
D. Tóth Kriszta újságíró, szerkesztő, riporter, a WMN alapítója. Az Elviszlek magammal videósorozat és a Beszélnünk kell! podcast műsorvezetője, ilyen minőségében vannak mindenféle díjai. De ennél fontosabbnak érzi, hogy csaknem húsz év „intézményes újságírás” után kis irodalmi kitérővel megalapította saját, független médiavállalkozását, ahol jelenleg is ügyvezetőként és tartalomigazgatóként dolgozik. Vágya, hogy két korábbi regényéhez a belátható jövőben egy harmadik is csatlakozhasson. Érdeklődési körei: élet, kult, ember.
D. Tóth Kriszta cikkei
Összesen: 676 db cikk
Elviszlek magammal –
2022. június 1.
–
DTK
Talán még sosem láttuk ennyire önironikusnak, ennyire kétkedőnek, ennyire útkeresőnek – és ennyire esendőnek, mint most. Az Elviszlek magammal e heti vendége: Alföldi Róbert.
0 like / 0 dislike
203 megosztás
WMN Szpsg –
2022. május 29.
–
DTK
Így befolyásolja az anyák testképe a lányaikét. Észrevétlenül, fájdalmasan, kitörtölhetetlenül. Lányod van? Akkor olvasd el. Téged is anya szült? Akkor is.
0 like / 0 dislike
190 megosztás
Elviszlek magammal –
2022. május 25.
–
DTK
Hogy jössz te ahhoz, hogy az irodalomról beszélj? Hogy jössz ahhoz, hogy ilyen fiatalon híradót vezess? Hogy jössz ahhoz, hogy ne mutogasd a magánéletedet? Hogy jössz ahhoz, hogy saját könyvesboltot nyiss? Hogy jössz ahhoz, hogy lassan 34 évesen még ne legyen családod? Kérdések, amelyekkel az Elviszlek magammal e heti vendége újra és újra szembesül. De ez nem szegi kedvét; halad a saját útján. Nézzétek meg a friss epizódot Szabados Ágnessel!
0 like / 0 dislike
107 megosztás
Elviszlek magammal –
2022. május 18.
–
DTK
„Én is ugyanolyan csapágyas vagyok, mint a többiek” – mondja magáról. És tényleg. De pont ezért izgalmas. Egy nem mindennapi fiú nem mindennapi története, avagy: hogyan lett „igazi trógerből” (az ő szavai, nem a mieink) az ország első igazán sikeres afromagyar stand-uposa. Musimbe Dennis az e heti Elviszlekben – érdemes megnézni:
0 like / 0 dislike
51 megosztás
Elviszlek magammal –
2022. május 11.
–
DTK
Minden mindennel összefügg, a világunkat és a testünket hálózatok működtetik – ha máskor nem, ezt legkésőbb a pandémia idején mindenki észrevette. A hálózatkutatás mégis a tudomány viszonylag fiatal területe. Nem is volt egyszerű áttörni a falakat és elismertetni a fontosságát… még szerencse, hogy vannak olyan szívós tudósok, akik jól tűrik a kudarcot, és nagyon hisznek magukban. Ismerjétek meg a hálózatkutatás magyar atyját, a világhírű Barabási Albert-Lászlót.
0 like / 0 dislike
198 megosztás