„Nem tudom, hol vagyok, de gyere értem!” – Legemlékezetesebb fesztiválsztorijaink
És neked mi a legemlékezetesebb/legbizarrabb/legviccesebb fesztiválsztorid?
És neked mi a legemlékezetesebb/legbizarrabb/legviccesebb fesztiválsztorid?
A magyar a „buzi” szót a lehető legnagyobb természetességgel használja a rossz, kellemetlen, bosszantó és férfiatlan dolgokra, alapvetően megteremtve a párhuzamot, miszerint, ami buzi, az rossz. De miért buzizunk, és miért baj, ha megtesszük?
Egy nyaraláson bármi megtörténhet (meg annak az ellenkezője is)…
Miért magánügy, és hogyan tudunk erről beszélni? – többek közt ezekre a kérdésekre is választ találhatunk dr. Gyurkó Szilvi összeállításából.
Néha nemcsak hogy szabad, hanem egyenesen jó is szóba állni idegenekkel. Pichler Zsófi ilyen emlékezetes esetekről mesél.
Hosszú látogatási tilalom után egy család most ment először beszélőre. Milanovich Domi elkísérte őket az úton, hogy jobban megismerhesse a történetüket. Ebből született ez a riport, ami sokat elárul a rendszer működéséről. Ne egy amerikai börtönt képzelj el.
„Voltam én már mindenféle lánybúcsún, nem nagyon tudtok már nekem újat mondani” – mondja Krajnyik Cinti, aki megosztja saját tippjeit és tapasztalatait arról, hogyan ne fulladjon katasztrófába a buli.
Kalandos, vicces, elgondolkodtató, hasznos és szórakoztató – frissen megjelent könyvek listája következik. Bízunk benne, hogy nemcsak a gyerekeitek olvassák majd őket örömmel, hanem ti is nekik (vagy magatoknak).