Két dedós egy csárdában – Egy kisfiú és egy kislány édesapjának büfijei és bukásai
„ – Apa! – Igen, Tomika? – Beszéljünk még sokat arról, hogy miket kapok a szülinapomra!” Herczeg Zsolt szülinapozik. Duplán. Vagy valami olyasmi.
„ – Apa! – Igen, Tomika? – Beszéljünk még sokat arról, hogy miket kapok a szülinapomra!” Herczeg Zsolt szülinapozik. Duplán. Vagy valami olyasmi.
Napjainkban is élnek olyan negatív hiedelmek a szabadidővel kapcsolatban, hogy értéktelen, haszontalan napok azok, amelyek nem munkával telnek, pedig a feltöltődés elengedhetetlen a testi-lelki egészségünk érdekében. De hogyan változtathat a szemléletén, aki képtelen pihenni? Ennek jártunk utána.
Ennek a beszélgetésnek minden mondata kincs. Ajánljuk mindenkinek, aki volt gyerek és/vagy szülő.
Az óvodába való beszokás a gyereknek, az elengedés viszont az anyának lehet nehéz. Legalábbis Szabó Anna Eszter ezzel küzd – és az idő múlásával.
„A döntéseinket vállalni kell. Az is egy döntés, hogy egy nő szüljön vagy ne. Ha pedig szült, akkor vállalni kell, ami azzal jár” – Balla Eszterrel Chripkó Lili beszélgetett a világjárvány okozta kihívásokról a három gyerek mellett, a színpad utáni vágyakozásról, és arról is, mit tanított Eszternek a Down-szindrómás kislánya, Emma.
Dián Dóri jó barátja az elmúlt két évben sok sört főzött magának otthon, és most megmutatja, hogyan is néz ki az egész folyamat:
A testsemlegesség célja nem az, hogy szépnek érezzük magunkat, hanem hogy felszabaduljunk a szépség kényszere alól.
Aki nem mosott még bőrradírral fogat, nem rakott sót a kávéjába cukor helyett és nem indult még kutyát sétáltatni kutya nélkül… Nos, az azonnal árulja el, hogyan csinálja!!!