„Jóapa" és a világvége
Sírva röhögős vendégposzt "Jóapától", aki páratlan stílussal és öniróniával ír le egy nagyon is emberi élethelyzetet. Amibe csak olyan ember kerülhet, aki pánikolt már be egy gyereksérüléstől.
Sírva röhögős vendégposzt "Jóapától", aki páratlan stílussal és öniróniával ír le egy nagyon is emberi élethelyzetet. Amibe csak olyan ember kerülhet, aki pánikolt már be egy gyereksérüléstől.
„Don't fos mami, menni fog!" Például ezt is tőlük tanultuk. Meg azt, hogy a fájdalomküszöbünk sokkal magasabban van, mint gondoltuk, a rend, mint olyan egyáltalán nem azt jelenti, amit eddig hittünk, az alvás pedig túl van értékelve. Gyereknapi lista a wmn.hu anyukáktól.
Néha olyan jó volna elbújni a világ elől - mondja Pásztory Dóri eheti jelentésében Londonból. Miközben szerepet vállal a Paralimpiai Bizottság körül fortyogó ügyben, otthon Barnabás a fogzással hadakozik, ráadásul Marcit is ledöntötte a lábáról a vírus. Az élet nem mindig könnyű...
A magyar nők tíz–tizenöt százaléka szenved szülés utáni depresszióban. Az körülbelül tizenötezer kismama, akinek fokozott odafigyelésre, terápiára lenne szüksége. A családtagoknak óriási felelősségük van abban, hogy észrevegyék a bajt. Ez a cikk nekik is segít.
Édesapa nem jön haza többet. De miért nem? – kérdezi a kislány. Mert édesapa meghalt. Legalábbis valaki számára halottá vált. Szentesi Éva mesél, ismét a fikció és a valóság között jár. Hallgassátok...
Vannak szavak, amelyeket ki kell mondani. És vannak mondatok, amelyek végére ki kell tenni valahogy a pontot, hogy új életet kezdhessünk. A wmn.hu szerzője, Gina „civilben" tréner és életmód-tanácsadó. Naponta tucatnyi emberi testtel és lélekkel találkozik. Az ő történeteikből „gyúrta" új sorozatunk igaz meséit. Ez az első.
„Csak 18 éven felülieknek és perverzeknek, akik amúgy szégyelljék magukat!" – üzeni a szerző, aki legalább annyira meg van rökönyödve magán, mint azok, akik jól felháborodnak majd, miután végigolvassák. Kormos Anett ismét gyerekrajzot elemzett.
Egy friss felmérés szerint brutálisan sok időt töltenek a gyerekek mindenféle képernyőket bámulva. Ezzel párhuzamosan viszont kiderült egy kutatásból, hogy – ha sikerül elérni náluk egy kis időre a kütyük kikapcsolását, akkor – egész gyorsan „helyrejönnek."